Листопад
Мова наша рідна. Мелодія наших сердець - українського народу. Виставка присвячена до дня мови та писемності. Цінуймо та плекаймо те що ми маємо, збережене багатьма поколіннями. Багата і милозвучна наша рідна українська мова . Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця,в якій зберігається історія нашого народу, його душа, культура.
Жовтень
26 жовтня проведений бібліотечний урок для учнів 4Б класу «Кращі друзі й помічники, розумні книги». Про літературу яка знає відповіді на всі запитання: що? де? навіщо? чому? - це цікава та пізнавальна довідкова література. Знайомство дітей з довідковою літературою та правилами її використання.
Бібліотечний урок "Книга - джерело знань" було проведено для учнів 3Б класу. Проведений у бібліотеці, дітей ознайомили з новими книгами - книги це великий скарб з якого черпаємо мудрість. Загадки та прислів'я для дітей цікава розвага.
14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Тож вітаємо всіх наших чоловіків зі святом.
Лютий
«Живи українська мова, мова колискова» - виставка літератури.
Міжнародний день рідної мови — день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.
День Героїв Небесної Сотні «Героями не народжуються» година пам'яті.
День відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.
Стрітення Господнє «Якщо півень напється, то віл навесні напасеться» - народознавча година.
Стрітення – свято сорокового дня від народження Ісуса Христа. Це свято принесення Святою Дівою Марією сина до Єрусалимського Храму.
У народі Стрітення здавна символізує зустріч зими з весною. З цим святом пов’язано багато прикмет, за якими можна буде судити про хід цілого року. Для віруючих обов’язковим у цей день є похід до церкви за свічкою-оберегом і свяченою водою. Свічка весь рік буде оберегом дому від вогню і блискавки, а вода буде мати цілющі властивості.
«Безпечний Інтернет - Онляндія» вебмандрівка
Інтернет – це така ж реалія нашого життя, як телефон або телевізор. Далеко не всі усвідомлюють, наскільки важливу роль відіграє Інтернет в житті дітей. Кожна дитина в певний період користується всесвітньою павутиною, де на неї чекає небезпека. Ознайомлення дітей з правилами правильного користування мережею, та які дані не можна використовувати.
Січень
Бібліорепортаж «Соборність України – ідея єдності українських земель»
22 січня –один із тих днів, що сама згадка про них сповнює серце радістю і надією. День, коли українці промовили на цілий світ: «Ми – нація! Ми –на свій землі! Ми- у власній державі!» Вірмо в Україну. Найважливіше, найголовніше – вона у нас є. А ми є в неї.
Літературна година памяті «Герої Крут – взірець для нащадків»
29 січня українці вшановують події кінця січня 1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.
І хоч подвиг Героїв Крут згодом забули більш ніж на 70 років, а їхні могили за радянських часів було зруйновано, подвиг під Крутами увіковічнений у памяті численних українців.