У післявоєнні тяжкі роки в селі заснували колгосп (1949 р.). В багатих господарів забирали й розбирали дерев’яні клуні, з кращого дерева збудували ферму в селі, а із залишків від будівництва ферми – збудували перший клуб. Будівництвом сільського клубу займалася бригада місцевих будівельників, які працювали в колгоспі.
Першим завклубом був житель села Похозей Василь Сергійович. Він зібрав місцевих музикантів, які й забезпечували музичний супровід на танцях. Ці музики довго грали не тільки в клубі на танцях, але ще й на весіллях.
В 1963 році в селі було проведено електричне освітлення до кожної оселі. На той час завклубом працював Сергійчук Володимир Миколайович. Він був активним організатором і організував вокальний ансамбль до скалу якого входили вчителі школи. Керівником цього ансамблю був Анатолій Кіндратович – завуч школи та вчитель співів. Із концертами виїжджали на поля і ферми, де працювали колгоспники. Багато було молоді, яка працювали в колгоспі і яка з задоволенням їздила на концерти.
В ті роки в клубі постійно показували кінофільми, які коштували 20 копійок, а працівникам колгоспу вхід був безкоштовний. У 1968 клуб отримав програвач на платівках.
В 1968 році був закладений фундамент нового будинку культури с.Цепцевичі. А вже у 1972 році було завершено будівництво будинку культури і здано в експлуатацію.
В будинку культури в той час працювало 10 працівників. Працівниками БК було організовано естрадний та вокальний ансамблі. Працювало чимало гуртків, фотолюбительське об’єднання з хімічним кабінетом для виготовлення фотографій, проводилися всі масові заходи - читалися лекції, колгоспні, сільські та батьківські збори, вибори із виїздом магазину продовольчих товарів, реєструвалися шлюби.
З часом в БК пішло скорочення залишилися тільки директор та художній керівник.